Basın Bildirileri

  Acilen Deprem Erken Uyarı Merkezi kurulmalıdır!   ABD "CAATSA YAPTIRIMLARI"; F35, S 400 PROBLEMLERİ İYİ BİR DIŞ SİYASET İLE ÇÖZÜLEBİLİR!
  Kamu mühendislerine gereken değerler verilmez ise yeni bir beyin göçü başlayabilir!   ABDÜLHAMİD HAN SONDAJ GEMİSİ İÇİN BELİRLENEN SONDAJ YERİ YANLIŞTIR
  HAYVANCILIĞIMIZ VE GÜVENİLMEZ TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU (TÜİK) VERİLERİ   HÜKÜMET, GÜNEŞ ENERJİSİ ÜRETEN KURUMLARIN DEVLETE SATTIĞI ENERJİ MİKTARINA …EDAŞ’LAR ADINA BEDELSİZ EL KOYDU!
  ABD, EGE DENİZİNDE, KISA SÜRELİ BİR TÜRKİYE-YUNANİSTAN SAVAŞI MI PLANLANIYOR?   AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ KİMİN?
  TÜRKİYE – RUSYA İLİŞKİLERİ HER AN BOZULABİLİR!   İSTANBUL BOĞAZI VE KARADENİZ’DEKİ MAYINLARIN SIRRI!
  TARIMIMIZ GATT, AB VE BAZI HÜKÜMETLERİMİZ ELİ İLE ÇÖKERTİLMİŞTİR   ZEYTİN BÖLGELERİNDE MADENCİLİK KANUNA AYKIRI
  ÇİFTÇİ BORÇ ERTELEMELERİNDE ÇİFTE STANDART   KARADENİZ DOĞALGAZI’NDA HALK YANILTILIYOR; FARKLI GERÇEKLER!
  ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİNİN GELİŞMESİNİ ENGELLEMEKTEDİR!   ILISU BARAJI, ESPOO-AARHUS SÖZLEŞMELERİ VE PERDE ARKASINDA GÖRÜLMEYENLER
  AKKUYU İHANET DEĞİLSE GAFLETTİR!   YANAN ORMAN ALANLARINA GEÇİCİ OLARAK KENEVİR DİKİLEBİLİR!
  TÜRKİYE UYUŞTURUCU İLE SAVAŞINI KAYBETMEK ÜZEREDİR!   DÜNYA ALTIN KONSEYİ ( WORLD GOLD COUNCIL) VERİLERİ İLE TÜRKİYE MERKEZ BANKASI BAŞKANININ BELİRTTİĞİ TÜRKİYE ALTIN REZERV VERİLERİ NEDEN ÇOK FARKLIDIR?
  İKLİM SÖZLEŞMELERİ, KARBON SALINIMI BAHANE EDİLEREK EMPERYALİST ÜLKELERE HİZMET EDEN ARAÇ HALİNE GETİRİLİYOR   İDRİS DEBY’NİN VEFATI SONRASINDA, ÇAD, FRANSA, ABD VE ÇİN ARASINDAKİ MUHTEMEL PETROL VE BORU HATLARI SATRANÇ OYUNU.
  ÜLKE SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİMİZ 2   SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI YİNE YANILTIYORLAR( !)
  AK PARTİ HÜKÜMETİNİN D8 ÜLKELERİNİN TAMAMIYLA OLAN TİCARET HACMİNİ 2011-2012’DEN SONRA SİSTEMATİK OLARAK DÜŞÜRMESİ NASIL BİR TESADÜFTÜR?   KAMU İKTİSADİ TEŞEKKÜLLERİ (KİT) NASIL ZARAR ETTİRİLDİ ?
  ÇİFTÇİ VE KÖYLÜNÜN ÇARESİZLİĞİ; MAHSUL TABAN FİYATLARI 2002 YILINDAKİ SEVİYELERE DÜŞTÜ.   BLOKZİNCİR TEKNOLOJİSİ VE KRİPTO PARALAR ABD DOLARININ HEGEMONYASINI VE GÜCÜNÜ KIRABİLİR!
  DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI DAHA GÜÇLENDİRİLMİŞ OLARAK YENİDEN KURULMALIDIR.   İHTİLALLER; 28 ŞUBAT 1997 DARBESİ; GÜDÜMLÜ HÜKÜMETLER; KAPATILAN AŞI KURUMLARI; COVİD 19 VE GARİP TESADÜFLER!
  HAYVANCILIĞIMIZ VE GÜVENİLMEZ TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU (TÜİK) VERİLERİ   TÜİK VERİLERİ NE KADAR GÜVENİLİR?
  "DEPREM ERKEN UYARI MERKEZİ" ACİLEN KURULMALIDIR!   HÜKÜMETİN TARIM POLİTİKASINI VE İTHAL BUĞDAY FİYATLARINDAKİ YÜKSEKLİĞİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL!
  "SU BAKANLIĞI" ACİLEN KURULMALI VE "SU KANUNU" TBMM’DE YASALAŞMALIDIR.   ÜNİVERSİTE VE LİSE MEZUNLARINDAKİ SUÇ ARTIŞI TRAJİK SEVİYELERE ULAŞMIŞTIR.
  GÖZ ARDI EDİLEN TEHLİKE; UYUŞTURUCU KULLANIMI VE SATIŞINDAKİ ARTIŞLAR   TÜRKİYE SU KRİZİNE GİRMEK ÜZEREDİR; KÜRESEL ISINMANIN ÜLKEMİZE ETKİLERİ VE ÇÖZÜMLER
  DEĞİŞTİRİLEN MADEN KANUNU MADENCİLİĞİMİZE ÇÖZÜM OLABİLİR Mİ?   KORONA VİRÜS GÖLGESİNDEKİ ŞANSSIZ 2020 ÜNİVERSİTE MEZUNLARI VE -2021 MEZUN ADAYLARI
  HAZİNEYE AİT TARIM ARAZİLERİNİN KÜÇÜK PARÇALAR HALİNDE DAĞITILMASI ÜLKE TARIMININ GELECEĞİNE VURULAN SON DARBEDİR.   İTHAL DOĞALGAZ VE KÖMÜR LOBİLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİNİN ÇOĞALMASINI ENGELLEMEKTEDİR.
  AK PARTİ AKDENİZ DOĞALGAZ KRİZİNİ İYİ YÖNETEMEMİŞTİR!   ALTIN FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER
  HÜKÜMETİN, DOĞALGAZ ARANMASINI TAVSİYE ETTİĞİMİZ YERLERDE SİSMİK ARAŞTIRMALARA BAŞLAMASI MEMNUNİYET VERİCİDİR.   YOK FİYATINA SATILAN MADENLERİMİZ
  AKKUYU NÜKLEER SANTRAL İNŞAATI, FARKLI GERÇEKLER VE CEVAPSIZ SORULAR   MADEN KANUNU MADENCİLERİMİZ LEHİNE YENİLENMELİDİR!
  VARLIK FONU ARACILIĞI İLE MADEN HOLDİNGİ KURULMASI TİCARETTE HAKSIZ REKABETTİR.   ETKB’ININ LİNYİT REZERVLERİ HAKKINDAKİ RAPORU, TERMİK SANTRALLERİN ARTIRILMASI İÇİN BİR SPEKÜLASYONDUR!
  FATİH GEMİSİNİN KARADENİZE GÖNDERİLMESİ DOĞU AKDENİZ DOĞALGAZ BÖLGESİ İÇİN YAPILAN ÜSTÜ KAPALI BİR ANLAŞMANIN SONUCU MUDUR?   MUCİZE BİTKİ KENEVİR'İN EKONOMİYE KAZANDIRILMASI
  KORONA VİRÜS GÖLGESİNDE EĞİTİM ZORLUKLARI VE ŞANSSIZ 2020 ÜNİVERSİTE MEZUNLARI   ENERJİ KRİZİ KAPIDA!
  TÜRKİYE'DE BİREYSEL KAMYONCULUK YAPAN ESNAFIN SORUNLARI   ÜLKEYİ BÖLÜNMEYE KADAR GÖTÜREBİLECEK AB, ESPOO VE AARHUS SÖZLEŞMELERİ ASLA İMZALANMAMALIDIR!
  PETROLSÜZ BİR DÜNYA’YA HAZIR MIYIZ?