Basın Bildirileri

  BLOKZİNCİR TEKNOLOJİSİ VE KRİPTO PARALAR ABD DOLARININ HEGEMONYASINI VE GÜCÜNÜ KIRABİLİR!   DEVLET PLANLAMA TEŞKİLATI DAHA GÜÇLENDİRİLMİŞ OLARAK YENİDEN KURULMALIDIR.
  İHTİLALLER; 28 ŞUBAT 1997 DARBESİ; GÜDÜMLÜ HÜKÜMETLER; KAPATILAN AŞI KURUMLARI; COVİD 19 VE GARİP TESADÜFLER!   HAYVANCILIĞIMIZ VE GÜVENİLMEZ TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU (TÜİK) VERİLERİ
  TÜİK VERİLERİ NE KADAR GÜVENİLİR?   "DEPREM ERKEN UYARI MERKEZİ" ACİLEN KURULMALIDIR!
  HÜKÜMETİN TARIM POLİTİKASINI VE İTHAL BUĞDAY FİYATLARINDAKİ YÜKSEKLİĞİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL!   "SU BAKANLIĞI" ACİLEN KURULMALI VE "SU KANUNU" TBMM’DE YASALAŞMALIDIR.
  ÜNİVERSİTE VE LİSE MEZUNLARINDAKİ SUÇ ARTIŞI TRAJİK SEVİYELERE ULAŞMIŞTIR.   GÖZ ARDI EDİLEN TEHLİKE; UYUŞTURUCU KULLANIMI VE SATIŞINDAKİ ARTIŞLAR
  TÜRKİYE SU KRİZİNE GİRMEK ÜZEREDİR; KÜRESEL ISINMANIN ÜLKEMİZE ETKİLERİ VE ÇÖZÜMLER   DEĞİŞTİRİLEN MADEN KANUNU MADENCİLİĞİMİZE ÇÖZÜM OLABİLİR Mİ?
  KORONA VİRÜS GÖLGESİNDEKİ ŞANSSIZ 2020 ÜNİVERSİTE MEZUNLARI VE -2021 MEZUN ADAYLARI   HAZİNEYE AİT TARIM ARAZİLERİNİN KÜÇÜK PARÇALAR HALİNDE DAĞITILMASI ÜLKE TARIMININ GELECEĞİNE VURULAN SON DARBEDİR.
  İTHAL DOĞALGAZ VE KÖMÜR LOBİLERİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİNİN ÇOĞALMASINI ENGELLEMEKTEDİR.   AK PARTİ AKDENİZ DOĞALGAZ KRİZİNİ İYİ YÖNETEMEMİŞTİR!
  ALTIN FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER   HÜKÜMETİN, DOĞALGAZ ARANMASINI TAVSİYE ETTİĞİMİZ YERLERDE SİSMİK ARAŞTIRMALARA BAŞLAMASI MEMNUNİYET VERİCİDİR.
  YOK FİYATINA SATILAN MADENLERİMİZ   AKKUYU NÜKLEER SANTRAL İNŞAATI, FARKLI GERÇEKLER VE CEVAPSIZ SORULAR
  MADEN KANUNU MADENCİLERİMİZ LEHİNE YENİLENMELİDİR!   VARLIK FONU ARACILIĞI İLE MADEN HOLDİNGİ KURULMASI TİCARETTE HAKSIZ REKABETTİR.
  ETKB’ININ LİNYİT REZERVLERİ HAKKINDAKİ RAPORU, TERMİK SANTRALLERİN ARTIRILMASI İÇİN BİR SPEKÜLASYONDUR!   FATİH GEMİSİNİN KARADENİZE GÖNDERİLMESİ DOĞU AKDENİZ DOĞALGAZ BÖLGESİ İÇİN YAPILAN ÜSTÜ KAPALI BİR ANLAŞMANIN SONUCU MUDUR?
  MUCİZE BİTKİ KENEVİR'İN EKONOMİYE KAZANDIRILMASI   KORONA VİRÜS GÖLGESİNDE EĞİTİM ZORLUKLARI VE ŞANSSIZ 2020 ÜNİVERSİTE MEZUNLARI
  ENERJİ KRİZİ KAPIDA!   TÜRKİYE'DE BİREYSEL KAMYONCULUK YAPAN ESNAFIN SORUNLARI
  ÜLKEYİ BÖLÜNMEYE KADAR GÖTÜREBİLECEK AB, ESPOO VE AARHUS SÖZLEŞMELERİ ASLA İMZALANMAMALIDIR!   PETROLSÜZ BİR DÜNYA’YA HAZIR MIYIZ?